AKTUALNOŚCI

7 NAJWIĘKSZYCH MARZEŃ LEKKOATLETY MARCINA DOMAGALSKIEGO

1. Znaleźć drugą połówkę życia
2. Mieć dzieci
3. Wybudować dom
4. Wystąpić na Olimpiadzie
5. Zagrać w reklamie
6. Zagrać w filmie
7. Spotkać się z Panem Arnoldem Schwarzeneggerem

Lekkoatletyka
DROGA DO OLIMPIADY - SPRAWDZIAN NA ZAWODACH.

Warszawski sportowiec wyczynowy lekkoatleta członek Przemyskiej Reprezentacji Maratończyków i zawodnik licencyjny sekcji lekkoatletycznej Klubu SSA ”LEGIA 1926” Warszawa Marcin DOMAGALSKI od 5 lutego 2024r.pod okiem trenera z Krakowa rozpoczyna przygotowania do sezonu sportowego 2024 (drugi start) do startu na bieżni zawodów na stadionie na 5000m. M. Domagalski ze względu na nie posiadanie sponsora na umowie zwraca się z uprzejmą prośbą do osób, firm i instytucji o sfinansowanie przygotowań i wyprawy. Pieniądze można wpłacać w trojaki sposób osobiście, przekazem pocztowym i przelewem. O każdej wpłacie proszę go powiadomić telefonicznie albo e-mailowo. Więcej informacji o nim telefon, e-mail, adres i numer rachunku bankowego znajduje się na stronie internetowej w zakładce Kontakt.

WIELOLETNI SPORTOWY PLAN DZIAŁANIA RÓŻNYCH PROJEKTÓW LEKKOATLETY MARCINA DOMAGALSKIEGO

1. 2023r. -''Warszawska Liga Lekkoatletyczna, Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza''(800m)w Warszawie.
2. 2024r. - ''2 Ogólnopolski Halowy Mityng POZLA, Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego''(1500m)w Rzeszowie, ''34.Mistrzostwa PZLA Masters'' (5000m) we Włocławku. 
3. 2025r. - Ekspedycja ''Biegu do Aten''?
4. 2026r. - Obóz kondycyjny nad morzem Bałtyckim w kraju w Polsce ? i ''Maraton Nowojorski'' w Ameryce ?
5. 2027r. - Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale ?''Igrzyska Europejskie'' w Stambule ? Mityng(10000m) ?
6. 2028r. - Obóz kondycyjny w górach Alpach zagranicą w Austri i ''Sztafeta z pochodnią olimpijską''.
Zakończenie kariery zawodniczej.

MARCIN DOMAGALSKI POZNAJE PANA JERZEGO SKARŻYŃSKIEGO.

19 października 2019r. w sobotę w Biurze zawodów Maratonu w Poznaniu maratończyk Marcin Domagalski przypadkowo zauważa stoisko byłego maratończyka wyczynowego Mistrza Polski Pana Jerzego Skarżyńskiego ze Szczecina.Marcin postanowił wykorzystać okazję i poznać Pana Jerzego.Oprócz tradycyjnej fotki Pan Jerzy na prośbę Marcina zgodził się także zostawić w swoim stoisku Marcina Oferte. Dla Marcina Pan Jerzy jest autorytetem,ma wszystkie jego książki z których dużo się dowiedział i nauczył a w jednej z następnych książek ma obiecane że będzie o nim wzmianka.